NetCredit

OpenCredit, latviešu NetCredit grupas sastāvdaļa, ir viena no vecākajām ātro kredītu firmām Latvijā. OpenCredit sāka darbību 2009. gadā un kopš tā laika ir izsniedzis neskaitāmus kredītus ne tikai Latvijā, bet arī Gruzijā, Polijā, Čehijā un Krievijā. OpenCredit ātrais kredīts ir uzticams un ātrs kredītdevējs, kuram ir licence patēriņa kredīta izsniegšanai Latvijā.

OpenCredit ātrais kredīts piedāvā

  • Iespējams saņemt 15 minūšu laikā, summā no 50 līdz 1500 eiro;
  • Termiņš no 14 dienām līdz 12 mēnešiem;
  • Saņemt kredītu iespējams no 20 gadu vecuma;
  • Jābūt labai kredītvēsturei;
  • Pirmais kredīts bezmaksas;
  • Pirmais kredīts summā līdz 350 eiro;
  • Jābūt regulāriem ienākumiem, kā arī bankas kontam un mobilajam telefonam.

OpenCredit

opencredit

OpenCredit atšķiras no citiem kredītdevējiem gan ar lielo maksimālo summu, gan ilgo termiņu. Tā, piemēram, citi populāri kredītdevēji piedāvā aizdevumu uz 30 dienām, bet, aizņemoties lielāku summu, var rasties problēmas to atmaksāt uzreiz. OpenCredit turpretim ļauj samazināt ikmēneša maksājumu, paildzinot atmaksas termiņu. Tīri teorētiski, varat paņemt 50 eiro, atmaksājot tos veselu gadu – lai gan diezin vai to ir prātīgi darīt. Tāpat OpenCredit piedāvā par samērā mazu piemaksu pagarināt kredīta termiņu uz 14 vai 30 dienām.

OpenCredit tikko apskatīto iemeslu dēļ tātad ir izdevīgs tiem ar neregulāriem vai mazākiem ienākumiem. Piemēram, sezonāli strādnieki vai pensionāri/pabalsta saņēmēji var paņemt kādu summu, izvēloties ilgāku atmaksas laiku, un to atmaksāt, īpaši neuztraucoties par to, ka jāsavelk josta, katru mēnesi atmaksājot prāvu summu. Tāpat, kaut arī tas var nešķist par pietiekami labu iemeslu, OpenCredit ir latviešu uzņēmums un kaut kādā ziņā nes Latvijas vārdu pasaulē.

Lai gan OpenCredit ir atbildīgs un uzticams aizdevējs, beigu galā par to, vai kredītdevēja pakalpojumu izmantošana nākusi par labu vai par sliktu, esat atbildīgs jūs. Rosinām aizņemties atbildīgi, ņemot vērā ne tikai to, kad jums ienāks alga vai kādi citi ienākumi, ar kuriem atmaksāt kredītu, bet arī pēc iespējas mēģināt paredzēt iespējamās problēmas kredīta atmaksā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *